"75a3676f74bd7763d0ac100db27c6aac"
"VAIKŠČIOJANTYS GĖLYNAI"

Kaip kurti savo aplinką sprendžiame kiekvienas. Dažnai mus įkvepia pamatytos nuotraukos ar aplankytos vietos. Vešli žaluma, spalvingi žiedai mus vilioja ir traukia. Augalai mus nuramina, užburia jaukiu buvimu ir įkvepia energijos.

Paukščiai, kurie pasilieka

Norite savo aplinką papuošti nedidele skulptūra, uždengti tarpą tarp augalų, pažymėti saugomą vietą (pvz. laistymo kraną, elektros rozetę ar pan.) - siūlome rinktis metalines figųrėles.

Paukšteliai išskrenda į gėlynus

Įsibėgėjus augalų vegetacijai, didesni gėlių krūmai pradeda virsti, o kitiems tiesiog privalu turėti atramą. Siekiant išlaikyti stilingą erdvę pagaminome dekoratyvius labai tvirtus augalų laikiklius, kurie net ir pasibaigus vegetacijai džiugins ir primins vasaros spalvas.

Teatras prasideda nuo rūbinės

Rusų teatro aktorius ir režisierius Konstantin Stanislavsky yra pasakęs: “Teatras prasideda nuo rūbinės”. 

Mūsų profesinė patirtis tam pritaria.

Patarimai planuojantiems įsirengti braškyną

Norintiems sodininkauti tai galima daryti stilingai. Urbanistinio dizaino metalinės pakeltos lysvės išlieka popiuliarios jau trečius metus iš eilės. Iš pradžių skeptiškai vertintos metalinės pakeltos lysvės užsitarnavo klientų simpatijas. Metalas - natūrali ir ilgaamžė medžiaga, tinkanti tiek šiuolaikiniame moderniame kieme, tiek tradiciniame. Šiame straipsnyje noriu pasidalinti savo patirtimi.

Ieškantiems originalios dovanos

Artėjant šeimos nario ar artimo bičiulio gimtadienio progai dažnai atsiduriame "KĄ PADOVANOTI?!" situacijoje. Mes galime Jums pasiūlyti originalią ir praktišką dovaną. Tai gali būti įvairūs mažesni ar didesni metalo gaminiai su lentele - užrašu - sveikinimu - dedikacija. Taip pat šventiškai supakuojame Atrast gaminius, parašome dedikaciją, palikėjimą.