LAUKO ŽIDINIAI ir UGNIAKURAI

 • Mini lauko ugniakuras

  50 cm skersmens, 6 cm gylio tvirtas metalinis dubuo su kojelėmis

  Kaina 40 
  Metalinis lauko židinys

  1600 mm aukščio, 500 mm pločio apačioje ir 250 mm pločio viršuje metalinis stilingas lauko židinys - ugniakuras - kepsninė. Pagaminta iš tvirto plieno. Su kojelėmis, įdėtine detale oro padavimui, stacionariaus laikikliais iešmams ar grotelėms. 

  Kaina 250 
  Lauko ugniakuras GĖLĖ

  Lauko ugniakuras – stilinga kiemo detalė naudojama tiek maisto ruošimui, kepimui ant grotelių, tiek virimui. Židinys – ugniakuras turi sienelę, kuri palaiko tolygų ugnies degimą, dūmų ištraukimą, galimybę židinį laikyti arčiau žmonių. Juk taip smagu saugiai pavakaroti prie laužo! 

  Kaina 250 
  Kvadratinis lauko ugniakuras

  Išmatavimai: 100 x 100 x 40 cm iš 5 mm plieno

  Kaina 400 
  Apvalus lauko ugniakuras

  Apvalus. Matmenys: skersmuo 100 cm, aukštis 30 cm, viršaus kraštinės 20 cm, iš 5 mm metalo plokštės - atkreipkite dėmesį, tai yra daugiau nei 2 kartus storesnis metalas nei siūloma rinkoje. Viduje įdėta detalė su stovu malkoms. Ji išsiima, tokiu būdu galima išvalyti pelenus, taip pat oro padavimui. Ugniakuras su kojelėmis. 

  Kaina 450 
 • Atrast metalo gaminiai yra gaminami Lietuvoje, mūsų pačių. Mes vadovaujamės kokybės ir ilgaamžiškumo principo, todėl mūsų gaminiai yra iš 2 ar net 3 kartus storesnio metalo, nei dauguma prekių rinkoje. Mūsų tikslas, kad klientui gaminys tarnautų ilgus metus, būtų kokybiškas.

  Lauko židinys – stilinga kiemo detalė naudojama tiek maisto ruošimui, kepimui ant grotelių, tiek virimui. Židinys – ugniakuras turi sienelę, kuri palaiko tolygų ugnies degimą, dūmų ištraukimą, galimybę židinį laikyti arčiau žmonių. Juk taip smagu saugiai pavakaroti prie laužo!