Metaliniai vazonai

 • UAB ATRAST pirmąjį metalinį vazoną pagaminome dar 2009 metais. Poreikis atsirado patiems, kadangi rinkoje nebuvo kokybiškų stilingų gaminių. Šį mūsų gaminį pamėgo klientai. Metalinius vazonus gaminame standartinius: stačiakampio, kvadrato, cilindro, kūgio formos, ar pagal Kliento pageidavimus: individualius išmatavimus, formą, gaminio spalvą. Gaminius galime pateikti rūdintus, ar dažytus milteliniu būdu pagal RAL. Metaliniai vazonai randa vietą tiek kieme, tiek namų viduje. Namams siūlome hermetinius metalinius vazonus, į kuriuos augalai statomi su plastinikiu augimo indu,. Lauko sąlygoms skirti vazonai yra paruošti sodinti augalus tiesiogiai. Taip pat norint pasodinti ar įrėminti medį - gaminame metaliniius žiedus, kurie yra be dugno ir suteikia stilingą ir tvarkingą vaizdą. Metalinis vazonas pasirenkamas dėl savo tvirtumo ir pasižymi ilgaamžiškumu, dėl to reikia skirti mažai dėmesio priežiūrai. Tai yra praktiškas sprendimas tiek visuomeniniams objektams - parkams, aikštėms, mokyklų kiemui. ATRAST siūlomi metaliniai vazonai leis Jums originaliai dekoruoti auginamus augalus.  

  Cilindro formos vazonas 50 pilkas

  Tvirtas metalinis vazonas hermetiniu dugnu ir kojelėmis.

  aukštis / diametras 50 cm

  Kaina 120 
  Cilindro formos vazonas 40

  2 mm metalo plokštės 40 cm aukščio ir 40 cm skersmensvazonas su dugnu ir kojelėmis. Tvirtas, ilgaamžis, tinkamas lauko sąlygomis.

  Kaina 70 
  Cilindro formos vazonas 50

  2 mm metalo plokštės 50 cm aukščio ir 50 cm skersmens vazonas su dugnu ir kojelėmis. Tvirtas, ilgaamžis ir stilingas. Yra trijų dydžių.  

  Kaina 100 
  Cilindro formos vazonas 60

  2 mm metalo plokštės 60 cm aukščio ir 60 cm skersmens vazonas su dugnu ir kojelėmis.

  Kaina 130 
  Vazonas KUBAS

  3 mm metalo plokštė, aukštis 40 cm, plotis 40 cm, gylis 40 cm, su dugnu ir metalinėmis kojelėmis 2 cm 

  Kaina 70 
  Stačiakampis vazonas HORIZONTALUS

  Aukštis 40 cm, plotis (ilgis) 90 cm, gylis (plotis) 40 cm

  Kaina 130 
 • Tvirti, ilgaamžiai metalo gaminiai skirti įvairiems vienmečiams, daugiamečiams augalams, medžiams, gėlėms.