"75a3676f74bd7763d0ac100db27c6aac"

Metaliniai vazonai

 • UAB ATRAST pirmąjį metalinį vazoną pagaminome dar 2009 metais. Poreikis atsirado patiems, kadangi rinkoje nebuvo kokybiškų stilingų gaminių. Šį mūsų gaminį pamėgo klientai. Metalinius vazonus gaminame standartinius: stačiakampio, kvadrato, cilindro, kūgio formos, ar pagal Kliento pageidavimus: individualius išmatavimus, formą, gaminio spalvą. Gaminius galime pateikti rūdintus, ar dažytus milteliniu būdu pagal RAL. Metaliniai vazonai randa vietą tiek kieme, tiek namų viduje. Namams siūlome hermetinius metalinius vazonus, į kuriuos augalai statomi su plastinikiu augimo indu,. Lauko sąlygoms skirti vazonai yra paruošti sodinti augalus tiesiogiai. Taip pat norint pasodinti ar įrėminti medį - gaminame metaliniius žiedus, kurie yra be dugno ir suteikia stilingą ir tvarkingą vaizdą. Metalinis vazonas pasirenkamas dėl savo tvirtumo ir pasižymi ilgaamžiškumu, dėl to reikia skirti mažai dėmesio priežiūrai. Tai yra praktiškas sprendimas tiek visuomeniniams objektams - parkams, aikštėms, mokyklų kiemui. ATRAST siūlomi metaliniai vazonai leis Jums originaliai dekoruoti auginamus augalus.  

  TERASOS VAZONAS ANTRACITAS*

  *gaminys pagal užsakymą

  5 mm plieno plokštės 150 cm ilgio, 35 cm plošio ir 25 cm aukščio vazonas su kojelėmis ir dernažu dažytas milteliniu būdu antracito spalva.

  Kaina 250 
  Vazonas KŪGIS*

  Aukštis 60 cm, plitos viršuje 40 cm, apačioje 30 cm 

  *prekės sandelyje šiuo metu neturime

  galite atlikti užsakymą, o mes per 10-15 darbo dienų Jums pagaminsime ir pristatysime.

   

  Kaina 70 
  Cilindro formos vazonas 40 pilkas

  40 cm aukščio, 40 cm diametro, hermetiškas, su kojelėmis

  Kaina 90 
  Cilindro formos vazonas 50 pilkas*

  Tvirtas metalinis vazonas hermetiniu dugnu ir kojelėmis. *Gaminamas pagal užsakymą.

  aukštis / diametras 50 cm

  Kaina 120 
  Cilindro formos vazonas 40

  3 mm metalo plokštės 40 cm aukščio ir 40 cm skersmensvazonas su dugnu ir kojelėmis. Tvirtas, ilgaamžis, tinkamas lauko sąlygomis.

  Kaina 70 
  Cilindro formos vazonas 50

  2 mm metalo plokštės 50 cm aukščio ir 50 cm skersmens vazonas su dugnu ir kojelėmis. Tvirtas, ilgaamžis ir stilingas. Yra trijų dydžių.  

  Kaina 100 
 • Tvirti, ilgaamžiai metalo gaminiai skirti įvairiems vienmečiams, daugiamečiams augalams, medžiams, gėlėms.