"75a3676f74bd7763d0ac100db27c6aac"

Ieškantiems originalios dovanos

Ieškantiems originalios dovanos

Artėjant šeimos nario ar artimo bičiulio gimtadienio progai dažnai atsiduriame "KĄ PADOVANOTI?!" situacijoje. Mes galime Jums pasiūlyti originalią ir praktišką dovaną. Tai gali būti įvairūs mažesni ar didesni metalo gaminiai su lentele - užrašu - sveikinimu - dedikacija. Taip pat šventiškai supakuojame Atrast gaminius, parašome dedikaciją, palikėjimą.

Dažnai ieškome originalių dovanų. Vaikščiojant po prekybos centrus užplūsta beviltiškos mintys, o apraibusios akys nebenori nieko matyti. Sakoma, kad geras draugas žino ko nori jubiliatas ir jam nereikia sukti galvos. Bet ar visada taip yra? Man, asmeniškai, ne. Pastaruoju metu pradėjau užsirašinėti dovanų idėjas, gaudyti draugų ir artimųjų mintis apie ką jie svajoja. Tuomet lengviau. Žinoma, jeigu tai yra įperkama… Atrast kūrėjai siūlo originalius metalo gaminius. Vienas jų – metalinis pakabas – BRIEDIS. Tai iš 5 mm metalo plokštės tiksliai lazeriu išpjautas briedžio galvos su ragais motyvas.Originalus gaminys lankstytas rankomis, be virinimo siūlių yra tvirtas. BRIEDIS parduodamas su specialiai jam pagaminta kartono dėže, kurioje randasi tarp kanapių pluošto. Tvirtai supakuotas su visais tvirtinimo elementais ir dekoratyviomis stiklo akimis (jos klijuojasi prisukus pakabą).

Ši pakaba yra tiek pat dekoratyvi, kiek ir funkcionali.

Tvirta, originali, ilgaamžė dovana Jūsų artimiesiems, draugams, bičiuliams. Išmatavimai: aukštis 560 mm, plotis 440 mm, gylis 120 mm.