"75a3676f74bd7763d0ac100db27c6aac"

Lysvės

 • Vasara – labai laukiamas ir puikus metų laikas. Aplink žiedai, žaluma, šiluma. Nors dar pavasaris neskuba į mūsų kraštą, birželio mėnuo man visada labai laukiamas. Prasideda vasaros atostogos mūsų mokinukams, šeimoje turime jubiliatų. Pasikeičia dienos rėžimas. Nereikia anksti keltis ir skubėti… Širdį džiugina ir pirmieji savo sodo vaisiai. Tai – braškės. Vos kelios dienos raudonų, saldžių, prisirpusių uogų yra lyg Kalėdinis laikotarpis. Ryte keliesi, nueini į lysvę, priskini dubenį didelių, saldžių, švarių uogų ir skubi maišyti tešlą blynams. Trintos uogos su blynais ir būtinai stiklinė pieno. Pamirštu dietas. Braškės labai populiari uoga mūsuose. Ją valgome šviežią, virtą ir šaldytą, liofilizuojame, džioviname ir spaudžiame sultis. Yra ir keletas braškių auginimo būdų, technologijų. Aš pati savo sklype išbandžiau tris. Pirmoji – paprasčiausia ir sunkiausia. Braškių daigai sodinami į atvirą gruntą. Daug priežiūros, uogos dažnai nešvarios. Pasipraktikavus dvejus metus nusprendžiau braškes auginti sodinant jas į tam skirtą plėvelę. Rezultatas nudžiugino. Plėvelė gera, ravėti nereikia, uogos švarios. Minusas – trečią sezoną pastebėjau, kad krūmeliai, negalėdami plėstis į gruntą – peraugo, pašąlo, sumažėjo uogų. Tai antroji technologija. Įvertinus tai, kad pavasarį daug kritulių, žemė sunkiai įšyla, o užėjus sausroms reikia daug laistyti, nusprandžiau braškes persodinti į pakeltas lysves. Pirmi metai – rezultatas yra! Didelės, švarios uogos, lengva lysvių priežiūra, tvarka sklype.

  Pakeltose lysvėse, kurių dydis yra 100 cm x 200 cm puikiai telpa trys eilės krūmelių. Mūsų gaminamos – metalinės lysvės, skirtingai nuo medinių ar kt. yra ilgaamžės, dirvožemis greičiau įšyla, neužmirksta. Lysvės pakeltos vos 25 cm, jos pastatytos ant plėvelės taip apsisaugant nuo kurmių, kurie mūsų apylinkėse labai paplitę. 

  Skaityti daugiau
  Metalinis bortas sklypo erdvėms

  Projektuojame, konsultuojame, gaminame metalinius bortus pagal užsakymus.

  Kaina 100 
  Apvalios lysvės 90 x h 25*

  *gaminame pagal individualius užsakymus

  90 cm diametro, 25 cm aukščio 

  Kaina 110 
  Aliuminio rėmo lysvės*

  **gaminame pagal individualius užsakymus 

  100 x 100 x h 15 cm 5 mm aliuminio rėmas 

  Kaina 12375
  Apvalios lysvės*

  *gaminame pagal individualius užsakymus 

  100 cm diametro, 15 cm aukščio surenkama iš dviejų dalių

  Kaina 75 
  Metalinė lysvė 100x100xh30 TURIME SANDĖLYJE

  Turime sandelyje.

  Metlinė lysvė su kanteliu 100 x 100 x h 30 cm

  Kaina 18150
  Metalinė lysvė 100 x 100 x h 40*

  *užsakomas gaminys

  100 x 100 x h 40 cm aukščio lysvė su kanteliu

  Kaina 21780
  Pakeliama lysvė 100 x 200 x h 25*

  *gaminys pagal išankstinį užsakymą. Atlikus užsakymą lysvę pagaminsime per 5 - 10 darbo dienų.

  Dydis: 100 x 200 x a 25 cm su kanteliais ir tvirtinimo elementais. 3 mm metalo plokštė.

  Kaina 280 
 • Sakoma, kad visos inovacijos atsiranda iš...tingėjimo.
  Tikrai sutinku su tuo. Dėl šios priežasties ir ATRAST kieme vietoje įprasto daržo atsirado pakeltos lysvės. Tai puikus sprendimas siekiantiems nuolatos turėti daugiamečių augalų tvarkingai susodintų lysvėse. O viena kita lysvė gali būtų užsodinama ir vienmečiais augalais, papuošti sklypą gėlėmis.
  Keletas priežasčių dėl ko verta rinktis metalines pakeltas lysves:
  1. tvarka sklype.
  2. piktžolių kontrolė.
  3. ankstyvesnis vegetacinis periodas.
  4. apsauga nuo šliužų, kurmių ir kitų ropojančių kenkėjų.
  5. apsauga nuo naminių gyvųnų dėl išmindžiojimo.
  6. patogi priežiūra.
  7. apsauga nuo stipraus lietaus ir išplovimo.
  8. minimalus ravėjimas.
  9. metalinių lysvių ilgaaamžiškumas, nepalanki terpė veistis kenkėjams.
  10.lengva sklypo pertvarka.
  Norint pakeisti sklypo išplanavimą, Atrast metalines lysves lengvai perkelsite į kitą vietą, sudėsite jas vieną ant kitos, tokiu būdu gaudami aukštesnį elementą. Lysvės yra be dugno, tačiau sutvirtintos, su kanteliu, todėl patvarios ir ilgaamžės. Lysves galima statyti tiesiais ant grunto. Taip pat rekomenduojame patiesti tinklelį nuo kurmių. Įrengiant lysves nesukite galvos kur dėti augalų liekanas - jaas tiesiog sudėkite į lysvių dygną, vėliau užpilkite derlingos kompostinės žemės ir sodinkite augalus.

  Gaminame pagal individualius užsakymus skirtingo dydžio lysves milimetro tikslumu.
  Populiariausias dydis yra 100 x 200 cm x 25 cm, aukštis. Šis dydis yra optimalus augti daržovėms, braškėms ar prieskoninėms žolelėms, gėlėms.  

  Skaityti daugiau