"75a3676f74bd7763d0ac100db27c6aac"

"VAIKŠČIOJANTYS GĖLYNAI"

"VAIKŠČIOJANTYS GĖLYNAI"

Kaip kurti savo aplinką sprendžiame kiekvienas. Dažnai mus įkvepia pamatytos nuotraukos ar aplankytos vietos. Vešli žaluma, spalvingi žiedai mus vilioja ir traukia. Augalai mus nuramina, užburia jaukiu buvimu ir įkvepia energijos.

Vazonai - praktiškas kiemo / interjero akcentas.

Norimo dydžio, formos, spalvos. Su reguliuojamomis kojelėmis, ratukais, hermetiniu dugnu ar laistymo sistema.

Atrast - siūlomų metalinių vazonų asortimentas labai platus. Daugelio metų patirtis parodė, kad vazonuose sėkmingai peržiemoja įvairūs daugiamečiai augalai. Sukurtomis kompozicijomis galime puošti tiek fasadus, įėjimus, tiek terasas. Vazonuose auginami augalai gali keliauti - juos perstatant į kitą vietą minimaliomis pastangomis galite keisti augalų išdėstymą.

Vazonai, turintys papildomas funkcijas.

Individualiose erdvėse visada norisi išskirtinumo, patogumo ir universalumo. Viena idėja - tarp vazonų sumontuoti mėgstamos medienos lentas ir turėti jaukų suolelį. Vazonų kompozicija pasipildys jaukiu akcentu, o kartu turėsite jaukią vietą (žiūrėkite šio straipsnio nuotraukose).

Kita idėja - vazonas viršuje, o šiukšlių dėžė apačioje. Tokius gaminius rekomenduojame prie visuomeninės paskirties pastatų. 

Trečias galimas vazono panaudojimas - paslėpti šulinio dangtį. Pagaminame tiksliai pagal reikiamą diametrą ir aukštį.

Kuri idėja Jums pasirodė įdomiausia?

Vazonuose ne tik gėlės.

Mūsų patirtis rodo, kad vazonuose puikiai auga ir peržiemoja Himalajinis beržas, įvairių veislių pušys, kadagiai, buksmedžiai, taip pat įvairūs smilginiai augalai, levandos, prieskoniniai - vaistiniai augalai, uogos. Rinkoje pasirodė ir vazonuose auginamos šilauogės. Vazonuose galime auginti ir koloninius vaismedžius. 

Komponavimo taisyklės ir Atrast siūlomi vazonų variantai. 

Ekspertai pataria kaip teisingai sukomponuoti skirtingus derinius. Atsižvelgiant į tai, mes siūlome standartinius skirtingo dydžio gaminius. Pavyzdžiui, apvalūs vazonai parduodami 40 x 40 cm, 50 x 50 cm ir 60 x 60 cm išmatavimų. Renkantis visų dydžių po vieną ir sustačius juos vienoje vietoje sukursite labai didelę kompoziciją. Prie įėjimo galima rinktis du vienodo dydžio vazonus ir juose pasodinti vienodus augalus ir t.t. 

Stačiakampių, kvadrato, kubo formos vazonai taip pat derinami tarpusavyje. Gaminame ir parduodame 40 x 40 x h 90 ir 40 x 90 x h 40, ir 40 x 40 x 40 cm vazonus, kuriuos sustatyti galima įvairiomis kompozicijomis.

Nerekomenduojame rinktis skirtingų formų vazonų.

Gaminame ir kitų išmatavimų vazonus. 

Dėl individualaus užsakymo kreipkitės telefonu 8698 81374 ar el. paštu uabatrast@gmail.com

 

Nuotraukose - Atrast pagaminti vazonai terasoms, viešoms erdvėms, fasadinėse namo dalyse ar vidiniuose kiemeliuose, kompozicijos iš parodų / pristatymų. Kuriame bendradarbiaudami su Monika Sliesoraityte, Joana Bakūne, Giedre Mekioniene. 

Atrast - pagamintos mintys.