Augalų laikikliai, atramos augalams

Augalų laikikliai, atramos augalams

Tiksliai iki milimetro. Gaminame augalų laikiklius pagal reikiamą dydį, tiksliai tokius, kokių reikia. Gaminio savybės priklauso nuo esamos situacijos. Dydis, tvirtinimas ir kiti techniniai dalykai yra aptariami konsultacijos metu. 

Kaip pasirinkti spalvą? Gaminius nudažyti galime beveik visomis spalvomis, kurios yra RAL spalvų paletėje. Dažniausiai spalvą Klientai renkasi pagal vyraujančias namo fasado elementų spalvas. Tai yra langų rėmų, stogo dangos, lietvamzdžių, terasos konstrukcijos, garažo vartų, tvoros. 

Ar laikiklis atlaikys augalų svorį? Konsultacijos metu aptariame planuojamus auginti augalus. Pagal tai parenkame augalų atramos konstrukcijos tvirtinimą, modelį.

Ar nenukentės augalai keičiant atramas? Kai keičiami sutrūniję laikikliai, tai juos galima ardyti taip, kad kuo daugiau apsaugotume augalus. Geriausias laikas atnaujinti atramas yra pavasaris, kuomet augalų vegetacija dar nėra prasidėjusi. Šiuo metų laiku visi pakeitimai pasiteisins, augalai prisitaikys prie naujų sąlygų ir džiugins visą sezoną. 

Kaip užsakyti augalų atramas, laikiklius? Visus individualius klausimus geriausia spręsti atvykus į vietą. Tuo metu yra matoma visa situacija, aptariami jos spredimo keliai. Taip pat galima bendrauti elektroniniu paštu, kai pateikiama esama situacija, nuotraukos, lūkesčiai. 

Atrast - pagamintos mintys...

Bendraukime, kurkime ir gražinkime aplinką kartu. 

 

 

 

 

Kategorijos